Wybierz język: flaga-pl flaga-de flaga-ru flaga-en
Kompleks Hotelowy LOGOS, 16-300 AUGUSTÓW, ul. 29 Listopada 9
Restauracja Logos Augustów - oferta

Restauracja

Witamy w Restauracji Logos w Augustowie
60 lat tradycji i pasji w dbałości o rozkosz podniebienia

Witamy w restauracji LOGOS Augustów położonej w wyjątkowym miejscu, obok Portu Żeglugi oraz najpiękniejszych miejsc spacerowych i tras rowerowych Augustowa – bulwarów rzeki Netty i Kanału Augustowskiego. Klasyczny, z delikatną domieszką nowoczesności wystrój restauracji będący dziełem P. Dariusza Pakocy artysty i architekta współgra z wykwintnymi smakami naszej kuchni, serwując Gościom niepowtarzalną atmosferę wody, słońca i gościnności. Nasi kucharze przygotowują dania wyłącznie ze świeżych produktów najlepszej jakości, według własnych receptur, nawiązując do tradycji KUCHNI POLSKIEJ I LITEWSKIEJ. Staramy się zaspokajać gusty nawet najbardziej wymagających Gości i otaczać ich miłą, domową atmosferą.

Restauracja Logos Augustów to miejsce spotkań rodzinnych, okolicznościowych i biznesowych. Do każdej z imprez dopasujemy wspólnie z Państwem specjalne menu  i przygotujemy wystrój stołu odpowiedni do charakteru spotkania. Nasza restauracja jest miejscem PRZYJAZNYM DZIECIOM. Menu  zawiera dania przeznaczone dla naszych najmłodszych Gości.

Obok restauracji na otoczonym ze wszystkich stron zielenią dziedzińcu Kompleksu Hotelowego znajduje się OGRÓD LETNI – czynny od kwietnia do października. Lokal wraz z usytuowanym przy ulicy 29 Listopada 9 parkingiem jest przyjazny niepełnosprawnym Gościom! Honorujemy karty płatnicze. Rezerwacje przyjmujemy mailowo i telefonicznie.

Wszystkich, którzy cenią dobrą kuchnię i przyjemną atmosferę zapraszamy do Restauracji Logos, albowiem naszą Misją jest to, że

„WYCHODZIMY NAPRZECIW TWOIM OCZEKIWANIOM …”
augustow-bt.plaugustow-hotel.pl