Wybierz język: flaga-pl flaga-de flaga-ru flaga-en
Kompleks Hotelowy LOGOS, 16-300 AUGUSTÓW, ul. 29 Listopada 9
Restauracja Logos Augustów - oferta

Restauracja

Witamy w Restauracji Logos w Augustowie
60 lat tradycji i pasji w dbałości o rozkosz podniebienia

Witamy w restauracji LOGOS Augustów położonej w wyjątkowym miejscu, obok Portu Żeglugi oraz najpiękniejszych miejsc spacerowych i tras rowerowych Augustowa – bulwarów rzeki Netty i Kanału Augustowskiego. Klasyczny, z delikatną domieszką nowoczesności wystrój restauracji będący dziełem P. Dariusza Pakocy artysty i architekta współgra z wykwintnymi smakami naszej kuchni, serwując Gościom niepowtarzalną atmosferę wody, słońca i gościnności. Nasi kucharze przygotowują dania wyłącznie ze świeżych produktów najlepszej jakości, według własnych receptur, nawiązując do tradycji KUCHNI POLSKIEJ I LITEWSKIEJ. Staramy się zaspokajać gusty nawet najbardziej wymagających Gości i otaczać ich miłą, domową atmosferą.

Restauracja Logos Augustów to miejsce spotkań rodzinnych, okolicznościowych i biznesowych. Do każdej z imprez dopasujemy wspólnie z Państwem specjalne menu  i przygotujemy wystrój stołu odpowiedni do charakteru spotkania. Nasza restauracja jest miejscem PRZYJAZNYM DZIECIOM. Menu  zawiera dania przeznaczone dla naszych najmłodszych Gości, którzy mogą jednocześnie korzystać z naszych bajek, kredek i kolorowanek.

Obok restauracji na otoczonym ze wszystkich stron zielenią dziedzińcu Kompleksu Hotelowego znajduje się OGRÓD LETNI – czynny od kwietnia do października. Lokal wraz z usytuowanym przy ulicy 29 Listopada 9 parkingiem jest przyjazny niepełnosprawnym Gościom! Honorujemy karty płatnicze. Rezerwacje przyjmujemy mailowo i telefonicznie.

Wszystkich, którzy cenią dobrą kuchnię i przyjemną atmosferę zapraszamy do Restauracji Logos, albowiem naszą Misją jest to, że

„WYCHODZIMY NAPRZECIW TWOIM OCZEKIWANIOM …”
augustow-bt.plaugustow-hotel.pl