Wybierz język: flaga-pl flaga-de flaga-ru flaga-en
Kompleks Hotelowy LOGOS, 16-300 AUGUSTÓW, ul. 29 Listopada 9
Restauracja Logos Augustów - oferta

Oferta

Wesela  

Jak wesela w Augustowie to tylko w Restauracji LOGOS

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia w naszej restauracji. Oferujemy klimatyzowaną salę na 100 osób, profesjonalną i sympatyczna obsługę oraz wykwintne dania naszej kuchni. Proponujemy Państwu zasiadanie przy jednym wspólnym stole, ustawionym w podkowę do 100 osób. Dodatkowo przygotowany zostaje bufet z napojami gorącymi i słodki stół.

Pięknie przygotowana sala i elegancko nakryte stoły oraz duże doświadczenie gastronomiczne gwarantuje wysoką jakość usług.
Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, dostosowując się do wszelkich życzeń. Służymy pomocą i radą, abyście byli zadowoleni.

Podczas przyjęcia możecie Państwo również korzystać z Ogrodu Letniego, który jest cichym i bardzo sympatycznym miejscem z widokiem na rzekę Nettę i Port Żeglugi.

Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Logos organizuje pełne wrażeń niezapomniane przyjęcia okolicznościowe: rodzinne, z opracowanym indywidualnie menu dostosowanym do okoliczności spotkania. Ceny zaczynają się od 70 pln z jednym daniem gorącym.

Obiady
Spotkania firmowe
Oferty specjalne
augustow-bt.plaugustow-hotel.pl